Weer terug naar huis.
8 mei 2026 - Dillingen, Luxemburg
Donderdag 7 mei
Marleen en Bas ( dochter van Jan zijn broer) zitten in Luxemburg op een camping en dus zetten we koers daar naartoe. Zo kunnen we meteen de route in tweeën splitsen. De route er naartoe is prachtig. Wat verschillen landen en hun landschap toch. Hier toch aardig wat klimwerk, met de fiets zou dit niet fijn zijn, maar de camper draait zijn hand hier niet voor om. Gelukkig is het droog😀
Marleen en Bas hebben Storm mee en staan aan de rivier helemaal achteraan op de camping. Het is een eldorado voor vogels hier, ze kwetteren wat af. Af en toe zien we ook een roofvogel op de thermiek vliegen. We hebben het gezellig met elkaar en natuurlijk spelen we Canasta in de avond. Jan en Marleen spelen hartstikke vals en winnen 😰
Vrijdag 8 mei
Dan breekt toch echt onze laatste dag aan. Als we terugkijken hebben we een heerlijke vakantie achter de rug. We hebben genoten van onze fietstocht door het mooie Puglia, leuke ontmoetingen gehad en op de laatste dagen na heerlijk weer gehad.
Kijken we vooruit 😜dan gaan we in april 2027 bij leven en welzijn er weer drie maanden tussenuit. Als de wereld stabiel wordt, is de bedoeling om dan ongeveer 2 maanden te gaan fietsen in Indonesië (onder andere in Sulawesi) Ik denk dat er dan weer ‘spannendere’ blogs komen omdat die cultuur zo verschilt met die van ons. Toch hoop ik dat het nu ook wel leuk was om mee te lezen. Wij vonden het in ieder geval leuk dat jullie erbij waren.
Liefs van ons Jan en Marlies
Het was weer genieten van jullie verhalen.
Groet Maria
Knuffel voor Storm
Goede thuisreis!